+48 535 00 15 00 kontakt@forPremium.pl

Dzielimy się biznesem

Doradcy klienta PREMIUM

ZARZĄDZANIE DECYZJA INWESTYCYJNĄ

Zarządzanie decyzjami inwestycyjnymi klienta w ramach wybranych programów inwestycyjnych opartych o UFK.

Program ten realizowany jest już 12 lat i zdecydowanie można się nim pochwalić. Średnioroczne wyniki to xxxxx. Co warto zauważyć, to sukces inwestycyjny rozłożony jest bardzo równomiernie i w każdym, dowolnie dobranym okresie 4 lat przynosi klientom zysk. Tajemnica sukcesu polega nie tylko na trafnym doborze decyzji inwestycyjnej ale i na sposobie wynagradzania zarządzającego programem. Prowizja zależna jest od sukcesu wg zasady: „Jest sukces – jest prowizja, nie ma sukcesu nie ma prowizji.

To rozwiązanie zdecydowanie podoba się klientom. Oferowana jest ona od określonego poziomu aktywów lub wysokości regularnej inwestycji. Szczegóły oferty dla klienta, jej koszt, zasady zarządzania decyzją inwestycyjną możesz poznać na FB lub KONTAKT

Z punktu widzenia pośrednika ważne jest to, że program jest nie tylko wysoko-prowizyjny ale i łatwy w sprzedaży. Ta łatwość jest pochodną konstrukcji oferty, zasady wynagradzania od sukcesu, oraz łatwości w weryfikacji wyników bieżących i historycznych. Inaczej mówiąc klient nie musi niczemu wierzyć na słowo ale sam może wszystko sprawdzić i śledzić na bieżąco np niezależnych źródłach lub dedykowanej aplikacji dostępnej w Apple Store czy w Google Play.

Ogólne zasady wypłaty prowizji z w produktu w zakładce PROWIZJE.

Szczegóły zarządzania decyzją inwestycyjną, koszt usługi dla klienta i warunki prowizyjne dla pośrednika podajemy na naszym FB lub KONTAKT.
Zapraszamy

TELEFON

535 00 15 00

kontakt@forPremium.pl