+48 535 00 15 00 kontakt@forPremium.pl

Dzielimy się biznesem

Doradcy klienta PREMIUM

PROWIZJE

W zależności od regulacji prawnych dla danych linii produktowych i możliwych umów proponujemy jedną z trzech możliwości wzajemnego wynagradzania współpracy.

Prowizja bezpośrednia – Jeśli sprzedajesz produkt osobiście – sensowne jest, gdy to jest możliwe, zawarcie umowy agencyjnej lub o współpracę. Prowizja jest wówczas wypłacana bezpośrednio przez daną instytucje finansową np. TU, TFI, bank, agencję, agenta itp itd. na podstawie zapisów w umowie.

Prowizja „split” – to prowizja jaka na podstawie umowy czy porozumienia dzielisz z innym pośrednikiem w sposób bezpośredni lub poprzez operatora ( firmę dostarczającą dany produkt)

Prowizja prospectingowa – na podstawie uregulowań umownych z operatorami, wypłacana przy każdorazowym zakupie rekomendowanego przez Ciebie klienta jakiegokolwiek produktu z oferty danego operatora w całym okresie obowiązywania umowy. Co ważne, ten typ umowy nie jest w sprzeczności do większości spotykanych zapisów o wyłączność w umowach pośredników finansowych. Prowizja prospectingowa wynosi zazwyczaj 20% prowizji bezpośredniej finalizującego i na ogół wypłacana jest bezpośrednio przez operatora. Dzięki temu rozwiązaniu DORADCA KLIENTA PREMIUM mogą mieć pewność, że:

Nikt nie sprzeda jego klientowi produktu który ona sam ma w ofercie – określone w umowie.
Jest w stanie osiągać dochody z obsługi swojego klienta, których normalnie nie mógłby osiągnąć z uwagi na:

  • Brak dostępu do danego produktu
  • Brak stosownych uprawnień i umocowań prawnych.
  • Brak lub niedostateczne kompetencje
  • Inne – np niegodziwą prowizję w innych rozwiązaniach…

Wiemy że nie można być specjalistą od wszystkiego ale można znać specjalistów różnych obszarów.

TELEFON

535 00 15 00

kontakt@forPremium.pl