+48 535 00 15 00 kontakt@forPremium.pl

Dzielimy się biznesem

Doradcy klienta PREMIUM

forPremium.pl

Doradcy Klienta PREMIUM, to jak sama nazwa wskazuje grono pośredników finansowych
pracujących głównie (a niektórzy wyłącznie) z klientem zamożnym – PREMIUM

Nie jesteśmy firmą, ale luźną społecznością profesjonalistów.

Pracujemy dla różnych firm, a w związku z tym oferujemy różne produkty i rozwiązania. Okazuje się jednak, że często pracujemy z tym samym klientem. Przy pierwszych, nieśmiałych próbach współdziałania przekonaliśmy się, że zarówno klientowi jak i pośrednikowi współpraca doradców przynosi więcej korzyści, niż konkurencja.

Sprawdziliśmy to w praktyce – działa!

Chcemy podzielić się tą ideą z innymi doradcami klienta PREMIUM. Oprócz idei jesteśmy gotowi podzielić się relacją z naszymi klientami oraz skorzystać z podobnego wsparcia z Twojej strony. Mamy też w ofercie kilka ciekawych rozwiązań produktowych, z których trzy wybrane propozycje zamieściliśmy w zakładce PRODUKTY. Jeśli masz coś do zaoferowania ze swojej strony, skontaktuj się z nami na fanpage lub poprzez KONTAKT.

Oczywiście wynikiem współpracy jest sprzedaż określonych produktów finansowych, a więc i potrzeba uczciwego i zgodnego z prawem podzielenia się prowizją. Wypracowany przez nas model udziału w prowizji znajdziesz w zakładce PROWIZJA.
Jeśli masz własne rozwiązanie czy propozycję – skontaktuj się z nami.

Jeśli podoba Ci się idea współpracy i pracujesz lub potrafisz pracować z klientem zamożnym – zapraszamy do naszej społeczności. Spotkajmy się online lub offline.

Zapraszamy na nasz fanpage.
Znajdziesz tam: wiele interesujących dla pośredników finansowych aktualności ze świata finansów, rekomendacje rozwiązań finansowych, użytecznych i inspirujących sugestii sprzedażowych, a przede wszystkim zapytań o możliwość współpracy.

Doradcy klienta premium

TELEFON

535 00 15 00

kontakt@forPremium.pl